JESTEŚMY EUROPEJSKĄ FIRMĄ O ZASIĘGU GLOBALNYM

Wywodzimy się z branży telekomunikacyjnej, jednak od zawsze fascynowała nas nowoczesna technologia i jej wpływ na nasz rozwój w różnych dziedzinach życia. W pewnym momencie postanowiliśmy to połączyć i tak powstał projekt e-stado®.

Jesteśmy polską firmą, która w krótkim czasie osiągnęła zasięg globalny. Tworząc system e-stado® postawiliśmy sobie jeden cel – pokazać, że technologia może odegrać ogromną rolę w rozwiązywaniu istotnych problemów w rolnictwie i znacząco wpłynąć na dobrostan zwierząt hodowlanych na całym świecie. Głęboko w to wierzymy i taka idea przyświeca nam od początku naszej działalności.

DOSTARCZAMY INFORMACJE 24 GODZINY NA DOBĘ, 7 DNI W TYGODNIU

Populacja na całym świecie rozwija się szybciej niż kiedykolwiek. W takiej sytuacji sprostanie rosnącemu zapotrzebowaniu na żywność będzie stanowić ogromne wyzwanie dla sektora rolnego. To zaś skłaniać będzie hodowców do zwiększenia wydajności, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i jakości żywności. Niezwykle istotnym elementem tego procesu będzie dobrostan zwierząt, który już teraz skłania rolników do wprowadzania nowych rozwiązań w zakresie hodowli.

Naszym zdaniem nowoczesna technologia to przyszłość, także rolnictwa. Dlatego w odpowiedzi na problemy, z którymi obecnie mierzą się rolnicy, stworzyliśmy system e-stado® – innowacyjny system do monitoringu krów mlecznych.

Krótko mówiąc – jesteśmy ekspertem w dziedzinie precision farming. Specjalizujemy się w dostarczaniu rzetelnej informacji o Twojej krowie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

WSPIERAMY NOWOCZESNEGO HODOWCĘ

Zależy nam, aby poprawić jakość pracy rolnika, wspierać w tworzeniu dogodnego środowiska pracy. Jesteśmy przekonani, że system e-stado® ma pozytywny wpływ na poprawę efektywności hodowli krów mlecznych. Nasze rozwiązania pozwala uniknąć zagrożeń i zwiększyć efektywność hodowli. Dzięki temu rośnie wydajność całego gospodarstwa rolnego.

Priorytetem jest dla nas dobrostan stada. Uważamy, że godne warunki hodowlane oraz ciągła obserwacja zwierząt to obecnie podstawa. e-stado® zapewnia wykrywanie rui, monitoring stanu zdrowia krowy, wycieleń, temperatury ciała, czy standardowych aktywności (czas przeżuwania, bezczynności). Stosując rozwiązania systemu e-stado® rolnik otrzymuje bieżącą, wiarygodną informację, dotyczącą jego stada. To sprawia, że może praktycznie natychmiast reagować na nieoczekiwane sytuacje, wcześniej wykrywać choroby krów mlecznych i zapobiegać ich rozwojowi, ograniczać stres cieplny, optymalizować cykl świetlny. Dzięki temu w pełni dba o dobrostan bydła.